PUBG MOBILE

0.12.0

4.4

3603

PUGB Exhilarating'in uluslararası versiyonu

73M

Bu uygulamayı oyla

Önemli: Bu oyunu resmi Uptodown uygulamasından yüklemeniz gerekir. Dosya ek OBB verilerini içerir, bu yüzden geleneksel yükleme paketleriyle uyumlu değildir.

PUBG MOBILE, PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS Exhilarating'in uluslararası versiyonudur. Fakat bu sefer, Google Play hesabınıza bağlı olduğundan, bir WeChat veya QQ hesabı oluşturmanıza gerek yoktur.

Oyunda, sadece bir kişinin canlı çıkacağı 100'den fazla gerçek oyuncuyla bir Battle Royale'a katılırsınız. Bunu yapmak istiyorsanız, haritada dağılmış halde bulabileceğiniz en iyi ekipman ve silahları toplayarak adanın etrafında hareket etmeniz gerekir. Hızlı olsanız iyi olur, çünkü oyun alanı boyut olarak her birkaç dakikada bir küçülür.

PUBG'ın PC versiyonundaki hemen hemen bütün nesneler mevcut. Kontroller, oyundaki diğer nesneler ve etkileşimli öğeler gibi, dokunmatik ekran cihazlarına göre uyarlanmıştır. Binalara girebilir, araçları kullanabilir, ilk yardım setlerini kullanabilir, duvarlardan tonoz alabilirsiniz.

Oyunun ayarlarında, grafik ayarlarını değiştirebilir ve cihazınızın özelliklerine uyarlayabilirsiniz. Ayrıca, hem yürürken hem de direksiyon başında, denetimleri de özelleştirebilirsiniz.

PUBG MOBILE, orijinal PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS'ın fantastik bir uyarlamasıdır ve tıpkı orijinalde olduğu gibi birkaç farklı oyun modunun keyfini çıkarabilirsiniz: solo, ikili veya takım. Arkadaşlarınızla oynarsanız, cihazınızın mikrofonunu kullanarak konuşabilirsiniz.
Notlar

OBB dosyasını indirmek için Google Play hesabınızla oyuna giriş yapmanız gerekir.

Gereksinimler

Android 4.3 ya da üst sürümü gerektirir.

Uptodown X